Digitālās tehnoloģijas nākotnes izglītības konteks

''Digitālās tehnoloģijas nākotnes izglītības kontekstā'' 12 stundu apjomā.

  • Šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā mūsu mācību vidē! Kurss Jums paliks pieejams uz laiku, kamēr tas tiek piedāvāts mūsu kursu piedāvājumā, taču testi būs pieejami 2 (divus) mēnešus. Lai saņemtu apliecību ir jāizpilda visi testi un jāsaņem atzīme, kas ir ne mazāka, kā 4 (10 baļļu skalā).

 

Saņemiet 50% atlaidi uz mūsu senākajiem, taču vērtīgajiem kursiem. Iegūstiet zināšanas par samazinātu cenu, bet ar augstu vērtību!

 

Par programmu:

Lai sekmētu mācību procesa attīstību un pielāgotos jaunākajām tendencēm, pedagogiem nepieciešams apgūt jaunas digitālās prasmes, kas sniegs visiem izglītības dalībniekiem ērtāku satura veidošanu, pasniegšanu un uztveršanu. Pilnveidojot zināšanas un attīstot prasmes par digitālo saturu, pedagogiem būs iespēja pielietot dažādus komunikācijas rīkus, veidot vienkāršu un sarežģītu digitālo saturu un spēt to objektīvi izvērtēt. 

Programmā iekļautās tēmas: 

  • Digitālo tehnoloģiju attīstības virzieni
  • Digitālo rīku un tehnoloģiju pielietošana izglītības procesā
  • Drošība
  • Digitālās vides un platformas

 

Kursa cena: 35 EUR, 17,50 EUR par vienu dalībnieku 

  • Programmā ir 4 lekcijas (skatīt tēmu sarakstu), pēc katras lekcijas ir 10 jautājumu tests ar 3 atbilžu variantiem, pēc visu testu sekmīgas izpildes (vismaz 4 pareizas atbildes) uz e-pastu tiks nosūtīta apliecība ar drošu elektronisko parakstu!
  • Apliecība tiek nosūtīta e-pastā ar drošu elektronisko parakstu.

 

Programmu īsteno pieaugušo neformālās izglītības iestāde ''Panākumu Universs'' un tā ir saskaņota ar pašvaldību 29.11.2023., Nr. RIMCK-23-43-nd

 

PIETEIKŠANĀS: aizpildot reģistrācijas anketu vai rakstot uz [email protected]

 

 

Kursu vada: Sociālo zinātņu maģistrs, EKA Aprites ekonomikas un sociālās uzņēmējdarbības programmas direktors, EK eksperts Edgars Čerkovskis