Digitālās tehnoloģijas nākotnes izglītības konteks

''Digitālās tehnoloģijas nākotnes izglītības kontekstā'' 12 stundu apjomā.

  • Šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā mūsu mācību vidē! Kurss Jums paliks pieejams uz laiku, kamēr tas tiek piedāvāts mūsu kursu piedāvājumā, taču testi būs pieejami 2 (divus) mēnešus. Lai saņemtu apliecību ir jāizpilda visi testi un jāsaņem atzīme, kas ir ne mazāka, kā 4 (10 baļļu skalā).

 

Par programmu:

Lai sekmētu mācību procesa attīstību un pielāgotos jaunākajām tendencēm, pedagogiem nepieciešams apgūt jaunas digitālās prasmes, kas sniegs visiem izglītības dalībniekiem ērtāku satura veidošanu, pasniegšanu un uztveršanu. Pilnveidojot zināšanas un attīstot prasmes par digitālo saturu, pedagogiem būs iespēja pielietot dažādus komunikācijas rīkus, veidot vienkāršu un sarežģītu digitālo saturu un spēt to objektīvi izvērtēt. 

Programmā iekļautās tēmas: 

  • Digitālo tehnoloģiju attīstības virzieni
  • Digitālo rīku un tehnoloģiju pielietošana izglītības procesā
  • Drošība
  • Digitālās vides un platformas

 

Kursa cena: 35 EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 10 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)

  • Programmā ir 4 lekcijas (skatīt tēmu sarakstu), pēc katras lekcijas ir 10 jautājumu tests ar 3 atbilžu variantiem, pēc visu testu sekmīgas izpildes (vismaz 4 pareizas atbildes) uz e-pastu tiks nosūtīta apliecība ar drošu elektronisko parakstu!
  • Apliecība tiek nosūtīta e-pastā ar drošu elektronisko parakstu.

 

Programmu īsteno Rīgas Tālmācības vidusskola un tā ir saskaņota ar pašvaldību 29.12.2021. Nr. RIMC-21-388. 

 

PIETEIKŠANĀS: aizpildot reģistrācijas anketu vai rakstot uz [email protected]

 

 

Kursu vada: Sociālo zinātņu maģistrs, EKA Aprites ekonomikas un sociālās uzņēmējdarbības programmas direktors, EK eksperts Edgars Čerkovskis