Digitālās tehnoloģijas nākotnes izglītības konteks

Mums rūp pedagogu tālākizglītība, tāpēc esam cītīgi strādājuši kopā ar atzītiem, pieredzējušiem un zinošiem pasniedzējiem, lai izveidotu saturīgas pedagogu programmas, kuras var pielietot ikdienā un darba vidē.

Lai atvieglotu pedagogu saspringto darba ikdienu, esam izveidojuši pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas attālinātā formātā un šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā 1 mēneša periodā!

Jums vairs nav jāsatraucas par noteikta laika atvēlēšanu pedagogu kursiem, piedalieties kursos jebkurā Jums brīvā un vēlamā laikā!

Piedāvājam pedagogiem profesionālās kompetences pilnveides programmu ''Digitālās tehnoloģijas nākotnes izglītības kontekstā'' 12 stundu apjomā. Lai sekmētu mācību procesa attīstību un pielāgotos jaunākajām tendencēm, pedagogiem nepieciešams apgūt jaunas digitālās prasmes, kas sniegs visiem izglītības dalībniekiem ērtāku satura veidošanu, pasniegšanu un uztveršanu. Pilnveidojot zināšanas un attīstot prasmes veidot digitālo saturu, pedagogiem būs iespēja pielietot dažādus komunikācijas rīkus, veidot vienkāršu un sarežģītu digitālo saturu un spēt to objektīvi izvērtēt.

Programma saskaņota ar pašvaldību 29.12.2021. Nr. RIMC-21-388. 

  • Kursa cena 30 EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 10 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)
  • Jebkuram pedagogam
  • 4 lekciju cikls
  • Reģistrācija, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā

Kursu vada: Sociālo zinātņu maģistrs, EKA Aprites ekonomikas un sociālās uzņēmējdarbības programmas direktors, EK eksperts Edgars Čerkovskis