Interaktīvu un digitālu mācību materiālu veidošana

''Interaktīvu un digitālu mācību materiālu veidošana ar mākslīgā intelekta palīdzību'' 8 stundu apjomā.

  • Šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā mūsu mācību vidē! Kurss Jums paliks pieejams uz laiku, kamēr tas tiek piedāvāts mūsu kursu piedāvājumā, taču testi būs pieejami 1 (vienu) mēnesi. Lai saņemtu apliecību ir jāizpilda visi testi un jāsaņem atzīme, kas ir ne mazāka, kā 4 (10 baļļu skalā).

Par programmu:

Programma derēs personām, kas vēl nav izmantojušas Chat GPT mākslīgā intelekta rīku un vēlas to apgūt un uzzināt vairāk par pareizu tā izmantošanu, lai tas strādātu kā palīgs ikdienas darbā.

Mūsdienu mainīgajā pasaulē arvien vairāk ir nepieciešamas digitālās prasmes, tāpēc esam izstrādājuši programmu, kuras mērķis ir attīstīt digitālo kompetenci, kas veicina rīku efektīvu izmantošanu izglītības procesu organizēšanā un vadībā dažādās sfērās. Iegūtās zināšanas iedrošinās Jūs mainīt paradumus un pilnvērtīgāk izmantot digitālos kanālus. Pedagogi pilnveidos savas prasmes informācijas un komunikācijas tehnoloģijas izmantošanā izglītības procesos.

Programmā iekļautās tēmas: 

  • Digitālās tehnoloģijas – mākslīgā intelekta loma izglītībā. Priekšrocības un trūkumi;
  • Mācību procesā izmantojamās platformas un tehnoloģijas;
  • Digitāla un interaktīva satura principi.

Kursa cena: 25 EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 10 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)

  • Programmā ir 3 lekcijas (skatīt tēmu sarakstu), pēc katras lekcijas ir 10 jautājumu tests ar 3 atbilžu variantiem, pēc visu testu sekmīgas izpildes (vismaz 4 pareizas atbildes) uz e-pastu tiks nosūtīta apliecība ar drošu elektronisko parakstu!
  • Apliecība tiek nosūtīta e-pastā ar drošu elektronisko parakstu un netiek izsniegta klātienē.

 

Programmu īsteno pieaugušo neformālās izglītības iestāde ''Panākumu Universs'' un tā ir saskaņota ar pašvaldību 29.11.2023., Nr. RIMCK-23-53-nd. 

 

 

PIETEIKŠANĀS: aizpildot reģistrācijas anketu vai rakstot uz [email protected]

 

Kursu vada: Sociālo zinātņu maģistrs, EKA Aprites ekonomikas un sociālās uzņēmējdarbības programmas direktors, EK eksperts Edgars Čerkovskis