Podkāsts

Kopā ar mūsu lektoru - Edgaru Čerkovski esam izveidojuši izglītības podkāstu ''Izglītības Domnīca'', kur 2 reizes mēnesī Edgars tiksies ar dažādiem izglītības jomu pārstāvjiem, lai diskutētu par aktuālo izglītībā!

#3 Kāds ir Latvijas jaunais pedagogs?

Kādiem šķēršļiem nākas iet cauri Latvijas jaunajiem pedagogiem, kā tikt galā ar nepieciešamību pēc nemitīgas sevis pierādīšanas un, kā neļaut sev ''pazust'' pedagoģiskajā darbā. Tāpat, Ramina pastāstīs par dažādām metodēm, ko pielieto darbā ar skolēniem un veiksmīgas sadarbības veicināšanā ar vecākiem. Šo visu un vairāk uzzini kopā ar Salaspils 1.vidusskolas skolotāju un direktores vietnieci mācību darbā 1. - 3. klasēs - Raminu Skuju!

Youtube   Spotify   RSS

 

#2 Vai nauda aug kokos? Kā runāt ar jauniešiem par finanšu pratību.

Kādā veidā veicināt finanšu pratību jauniešiem, kāda ir ģimenes loma finanšu pratībā, ko nepieciešams ņemt vērā skolotājiem un, kā finanšu pratību ieviest skolās. Par finanšu pratību diskutējām kopā ar Karīnu Spundi, kas ir viena no finanšu pratības FinLit projektu izveidotājām.

Youtube   Spotify   RSS

 

#1 Tehnoloģijas izglītībā

Kā tehnoloģijas ietekmē sabiedrības prātu? Kā atrast balansu starp tehnoloģijām un privāto telpu, kur ir robeža? Kā attīstīties un palikt cilvēkam? Aktualitātes par tehnoloģijām pārrunājām ar Kati Priedi-Traubergu (ex Mažāne), Rīgas Ekonomikas augstskolas programmas direktori.

Youtube   Spotify   RSS

Piesakies un apmeklē lekciju

Podkāsts