Podkāsts

Kopā ar mūsu lektoru - Edgaru Čerkovski esam izveidojuši izglītības podkāstu ''Izglītības Domnīca'', kur Edgars tiksies ar dažādiem izglītības jomu pārstāvjiem, lai diskutētu par aktuālo izglītībā!

 

#7

Kā motivēt sevi darīt vairāk - Rojs Puķe

Kulinārijas blogeris, uzņēmējs, vairāku sociālo projektu autors un Latvijas lepnums Rojs Puķe, zināms arī kā Pipars, diskusijā ar Edgaru Čerkovski runā par motivāciju, uzņēmējdarbību, labdarbību un sniedz vērtīgus padomus jauniešiem, kas plāno nodarboties ar uzņēmējdarbību!

Youtube / Spotify

 

 

#6

Veselā miesā vesels gars! - Liene Krauze

Par jauniešu sportu un veselīgu dzīves veidu Panākumu Universitāte podkāstā runājām ar Lieni Krauzi - Latvijas Triatlona federācijas valdes locekli, ITU 2.līmeņa starptautiskā triatlona tienesi, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas UCI Nacionālās 1. un 2. kategorijas riteņbraukšanas tiesnesi, sporta un datorikas skolotāju Rīgas 69. pamatskolā.

Youtube / Spotify

 

 

#5

Tālmācība - vai tā ir domāta man?

Sarunā ar Edgaru Čerkovski piedalījās Rīgas Tālmācības vidusskolas direktora vietniece Dagnija Rjapolova. Rīgas Tālmācības vidusskola ir pamatlicēja vispārējās vidējās un pamatizglītības apguves formai tālmācībā un pirmā Baltijā, kas atvēra durvis citādākam izglītības apguves veidam! Sarunā ar Dagniju uzzini visu par un ap mācībām tālmācībā un noskaidro - vai tas ir domāts tieši Tev!

Youtube / Spotify

 

#4

Kultūra un tehnoloģijas, kā saglabāt robežas?

Kā saglabāt robežu starp tehnoloģijām un kultūru, liekot uzsvaru uz cilvēcīgajiem faktoriem, turpretī būt mūsdienīgam un progresīvam skolotājam. Sarunā ar Dagmāru Bārbali meklējām atbildes uz sarēžģītiem, bet aktuāliem jautājumiem, lai saglabātu kultūras mantojumu strauji augošā laikmetā.

Youtube / Spotify

 

#3

Kāds ir Latvijas jaunas pedagogs?

Kādiem šķēršļiem nākas iet cauri Latvijas jaunajiem pedagogiem, kā tikt galā ar nepieciešamību pēc nemitīgas sevis pierādīšanas un, kā neļaut sev ''pazust'' pedagoģiskajā darbā. Šo visu un vairāk uzzini kopā ar Salaspils 1.vidusskolas skolotāju un direktores vietnieci mācību darbā 1. - 3. klasēs - Raminu Skuju!     

Youtube / Spotify

 

#2

Vai nauda aug kokos? Kā runāt ar jauniešiem par finanšu pratību.

Kādā veidā veicināt finanšu pratību jauniešiem, kāda ir ģimenes loma finanšu pratībā, ko nepieciešams ņemt vērā skolotājiem un, kā finanšu pratību ieviest skolās. Par finanšu pratību diskutējām kopā ar Karīnu Spundi. 

Youtube / Spotify

 

#1

Tehnoloģijas izglītībā

Kā tehnoloģijas ietekmē sabiedrības prātu? Kā atrast balansu starp tehnoloģijām un privāto telpu, kur ir robeža? Kā attīstīties un palikt cilvēkam? Aktualitātes par tehnoloģijām pārrunājām ar Kati Priedi-Traubergu (ex Mažāne), Rīgas Ekonomikas augstskolas programmas direktori.

Youtube / Spotify

Piesakies un apmeklē lekciju

Podkāsts