Veiksmīga pedagoģiskā komunikācija...

Mums rūp pedagogu tālākizglītība, tāpēc esam cītīgi strādājuši kopā ar atzītiem, pieredzējušiem un zinošiem pasniedzējiem, lai izveidotu saturīgas pedagogu programmas, kuras var pielietot ikdienā un darba vidē.

Lai atvieglotu pedagogu saspringto darba ikdienu, esam izveidojuši pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas attālinātā formātā un šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā 1 mēneša periodā!

Jums vairs nav jāsatraucas par noteikta laika atvēlēšanu pedagogu kursiem, piedalieties kursos jebkurā Jums brīvā un vēlamā laikā!

Piedāvājam pedagogiem profesionālās kompetences pilnveides programmu ''Veiksmīga pedagoģiskā komunikācija un savstarpējā uzticība, kā neatņemama sastāvdaļa audzināšanas procesos'' 8 stundu apjomā, kurā pedagogiem būs iespēja gūt padziļinātu izpratni par veiksmīgu komunikāciju un komunikācijas šķēršļiem, kas var rasties pedagoģiskajā darbībā, tos atpazīt reālā vidē un no tiem izvairīties vai novērst. Kā arī, programma sniedz ieskatu uzticības veidošanā darbā ar izglītojamajiem un to vecākiem.

Programma saskaņota ar pašvaldību 27.10.2021. Nr. RIMC-21-306 

  • Kursa cena 20 EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 10 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)
  • Jebkuram pedagogam
  • 3 lekciju cikls
  • Reģistrācija, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā

Kursu vada:

Fotoattēlā varētu būt 1 persona, zieds un iekštelpās
Kursu vada: Mg.psych. Dace Kiršteine