Pirmsskolas vecuma bērns. Kādu audzināsim...

''Pirmsskolas vecuma bērns. Kādu audzināsim: ērtu pieaugušajiem vai dzīvei derīgu patstāvīgu personību?'' 12 stundu apjomā.

• Šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā mūsu mācību vidē! Kurss Jums paliks pieejams uz laiku, kamēr tas tiek piedāvāts mūsu kursu piedāvājumā, taču testi būs pieejami 2 (divus) mēnešusLai saņemtu apliecību ir jāizpilda visi testi un jāsaņem atzīme, kas ir ne mazāka, kā 4 (10 baļļu skalā).

Kursā tiek stāstīts par bērnu attīstības posmiem, tai skaitā – runas un psihosociālo attīstību, emocionālo intelektu un savstarpējās komunikācijas kultūras nozīmi. Uzzināsiet par audzināšanas klupšanas akmeņiem un kā izaudzināt bērnu kā sabiedrības locekli un patstāvīgu personību

Kursa apguve sniedz priekšstatu par pirmsskolas vecuma bērnu vecumposmu attīstību, komunikācijas kultūru. Par ko un kā runāt ar bērnu? Bērns atdarina pieaugušos, vai tiešām mēs tā sakām? Ērts bērns vai patstāvīga personība - ko mēs audzinām? Izskatīsim tipiskākās kļūdas bērnu audzināšanā un meklēsim risinājumu.

Programmā iekļautās tēmas:

• Pirmsskolas vecuma bērna attīstības posmi;
  • Savstarpējās komunikācijas kultūra un nozīme;
  • Bērna emocionālais intelekts;
  • Audzināšanas klupšanas akmeņi un komunikācija ar vecākiem.

Kursa cena: 35 EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 10 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)

• Programmā ir 4 lekcijas (skatīt tēmu sarakstu), pēc katras lekcijas ir 10 jautājumu tests ar 3 atbilžu variantiem, pēc visu testu sekmīgas izpildes (vismaz 4 pareizas atbildes) uz e-pastu tiks nosūtīta apliecība ar drošu elektronisko parakstu!

Programmu īsteno pieaugušo neformālās izglītības iestāde ''Panākumu Universs'' un tā ir saskaņota ar pašvaldību 29.02.2024., Nr. RIMCK-24-062.

Kursu vada: speciālās izglītības skolotāja, Mg., Izglītības vadībā Jeļena Mitričeva