Bērni ar uzvedības traucējumiem skolas vidē

''Bērni ar uzvedības traucējumiem skolas vidē'' 8 stundu apjomā.

• Jebkurā sev ērtā laikā mūsu mācību vidē! Kurss Jums paliks pieejams uz laiku, kamēr tas tiek piedāvāts mūsu kursu piedāvājumā, taču testi būs pieejami 1 (vienu) mēnesiLai saņemtu apliecību ir jāizpilda visi testi un jāsaņem atzīme, kas ir ne mazāka, kā 4 (10 baļļu skalā).

Programmas apguves laikā pedagogi  iegūs zināšanas par bērniem, kuriem novēroti dažādi uzvedības traucējumi. Lai veiksmīgāk bērni spētu iekļauties mācību procesā, pedagogam ir nepieciešamas papildus zināšanas uzvedības traucējumu atpazīšanā un spējā uzlabot šo bērnu dzīves kvalitāti. Programmā tiks runāts par dažāda vecuma bērniem.

• Kā noteikt, ka izglītojamajam ir uzvedības traucējumi un veicināt viņa labsajūtu;
  • Uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms (UDHS), depresija, autiskā spektra traucējumi – kā tos atpazīt.;
  • Mācību vides un audzēkņu pašsajūtas uzlabošana.

Jūs uzzināsiet:

Kas ir autiskā spektra traucējumi, aspergera sindroms, autiskā spektra traucējumi, kā tos iedala. Ar kādām grūtībām sastopas bērns, kuram ir noteikti autiskā spektra traucējumi, kādas var būt uzvedības un emocionālās izpausmes. Kas pedagogam jāņem vērā un kāda veida atbalsts būtu nepieciešams bērnam. Kas ir uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms? Ieskats mūsdienu pētījumos, ārstu - psihiatru un psihologu pieņēmumos par bērnu UDHS izplatību un attīstību. UDHS simptomi, diagnostika, speciālistu piesaiste un ārstēšana Latvijā. Kā UDHS ietekmē bērna kognitīvās spējas un sociāli emocionālo attīstību. Ar kādām emocionālām grūtībām saskaras bērni, kuriem ir diagnosticēts UDHS. Tiks minētas pedagoģiskās metodes, ieteikumi un stratēģijas, kuras būtu izmantojamas, lai palīdzētu un atbalstītu bērnus ar iepriekš minētajiem uzvedības traucējumiem.

• Programmā ir 3 lekcijas (skatīt tēmu sarakstu), pēc katras lekcijas ir 10 jautājumu tests ar 3 atbilžu variantiem katram jautājumam, pēc visu testu sekmīgas izpildes (vismaz 4 pareizas atbildes) uz e-pastu tiks nosūtīta apliecība ar drošu elektronisko parakstu!

Programmu īsteno pieaugušo neformālās izglītības iestāde ''Panākumu Universs'' un tā ir saskaņota ar pašvaldību 29.11.2023., Nr. RIMCK-23-52-nd.

Kursu vada: Mg.psych. Kristīne Putniņa