Idejas spēks. Cieņa ir mīlestība.

Mums rūp pedagogu tālākizglītība, tāpēc esam cītīgi strādājuši kopā ar atzītiem, pieredzējušiem un zinošiem pasniedzējiem, lai izveidotu saturīgas pedagogu programmas, kuras var pielietot ikdienā un darba vidē.

Lai atvieglotu pedagogu saspringto darba ikdienu, esam izveidojuši pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas attālinātā formātā un šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā 1 mēneša periodā!

Jums vairs nav jāsatraucas par noteikta laika atvēlēšanu pedagogu kursiem, piedalieties kursos jebkurā Jums brīvā un vēlamā laikā mūsu mācību vidē!

Piedāvājam pedagogiem profesionālās kompetences pilnveides programmu ''Idejas spēks. Cieņa ir mīlestība.'' 8 stundu apjomā, kura pedagogiem sniegs paplašinātu skatījumu uz dzīvi, izpratni par sevi, saviem resursiem un savu reakciju uz citu cilvēku uzvedību. Tiks apgūts praktiskas pašpalīdzības rīks spējai ap sevi vairot cieņpilnu darba vidi, savu dzīvesprieku un būtu par iedvesmojošu piemēru katram, kurš nonāk saskarē.

Programma saskaņota ar pašvaldību 30.07.2021. Nr. RIMC-21-194

Sekojiet līdzi informācijai mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos!

 

  • Kursa cena 20EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 10 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)
  • Jebkuram pedagogam
  • 3 lekciju cikls
  • Reģistrācija, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā

 

Kursu vada:

Aleksis Daume

Aleksis Daume