Podkāsts

Kopā ar mūsu lektoru - Edgaru Čerkovski esam izveidojuši izglītības podkāstu ''Izglītības Domnīca'', kur Edgars tiksies ar dažādiem izglītības jomu pārstāvjiem, lai diskutētu par aktuālo izglītībā!

 

 

#12

Epizode ar nosaukumu "Bulings. Pietiek klusēt, laiks parunāt!" pievērsīsies bulinga problēmai skolās, kuru joprojām piedzīvo daudzi skolēni. Kopā ar ekspertiem — Ievu Cīruli, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas alergoloģi, un Jeļenu Mitričevu, sākumskolas skolotāju un lektori — apspriedīsim, kāpēc bulings vēl eksistē, kā tas ietekmē bērnus un ko varam darīt, lai to novērstu.

Youtube / Spotify

  

#11

Nerimstoša enerģija, neatlaidība un izcilība. Tā varam raksturot šīs sērijas viesi – pirmās tālmācības vidusskolas Baltijā - Rīgas Tālmācības vidusskolas dibinātāju, Latvijas Tālmācības profesionālā centra un 10 gadus ilgā jauniešu profesionālās pilnveides projekta Panākumu Universitātes idejas autori, viesu nama “Donas” īpašnieci Ilzi Kalniņu. Ilze Kalniņa ir personība, kura apgrieza kājām gaisā Latvijas izglītības sistēmu, sniedzot iespēju neskaitāmi daudz interesentiem apgūt vidējo izglītību un vēlāk arī profesionālo pilnveidi pieejamākā formātā. Šajā sērijā runājam par to cik nozīmīgs panākumu sasniegšanā ir neatlaidīgs raksturs, ticēšana savai idejai un neatlaidīgs darbs, lai vienmēr tiektos pēc izcilības.

Youtube / Spotify

  

#10

Podkāstā “'Kā ģimene veido bērna personību un kā tas izskatās reālajā dzīvē” ieskatīsimies pedagoga un prokurora ikdienas saskarsmē ar bērniem un jauniešiem. Podkāstā diskutējām par nopietnām tēmām – ģimenes nozīmi bērna personības izveidē, patstāvības lomas klātesamību pieaugot, kultūras apziņas un vērtību veidošanās procesu. Podkāstā mēģināsim rast iemeslus kādēļ rodas problēmas bērnu un jauniešu uzvedībā, kā palīdzēt novērst šādas situācijas un kādas ir pieejamā atbalsta iespējas.

Youtube / Spotify

   

#9

Podkāsts "Māci un mācies priecīgs un vesels!" būs ceļojums pa brīnišķīgo pasauli, kurā tiek dalīti padomi, motivācija un atziņas par veselīgu dzīves veidu. Ar ekspertu Anatoliju Danilānu, pieredzes stāstiem un praktiskiem ieteikumiem podkāsts piedāvās klausītājiem iegūt labāku izpratni par svarīgumu uztura, fiziskās aktivitātes, garīgās veselības un emocionālās labklājības savstarpējo mijiedarbību. Neatkarīgi no tā, vai esi sportists, kas meklē jaunas treniņu metodes, vai cilvēks, kurš vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti, šis podkāsts būs ceļvedis uz veselīgāku un aktīvāku dzīvi.

Youtube / Spotify

   

#8

Podkāsts "Kāpēc mācīties matemātiku?" piedāvā dzīves un izglītības perspektīvas, kas rāda matemātikas būtisko lomu. Ar aizrautīgiem viesiem –Juriju Kirillovu un Evitu Krasmani, izglītojošiem stāstiem un reālām piemēru analīzēm šis podkāsts iedvesmos ne tikai matemātikas mīļotājus, bet arī tos, kas joprojām meklē atbildes uz jautājumu "Kāpēc mācīties matemātiku?".

Youtube / Spotify

        

#7

Kā motivēt sevi darīt vairāk - Rojs Puķe

Kulinārijas blogeris, uzņēmējs, vairāku sociālo projektu autors un Latvijas lepnums Rojs Puķe, zināms arī kā Pipars, diskusijā ar Edgaru Čerkovski runā par motivāciju, uzņēmējdarbību, labdarbību un sniedz vērtīgus padomus jauniešiem, kas plāno nodarboties ar uzņēmējdarbību!

Youtube / Spotify

 

#6

Veselā miesā vesels gars! - Liene Krauze

Par jauniešu sportu un veselīgu dzīves veidu Panākumu Universitāte podkāstā runājām ar Lieni Krauzi - Latvijas Triatlona federācijas valdes locekli, ITU 2.līmeņa starptautiskā triatlona tienesi, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas UCI Nacionālās 1. un 2. kategorijas riteņbraukšanas tiesnesi, sporta un datorikas skolotāju Rīgas 69. pamatskolā.

Youtube / Spotify

  

#5

Tālmācība - vai tā ir domāta man?

Sarunā ar Edgaru Čerkovski piedalījās Rīgas Tālmācības vidusskolas direktora vietniece Dagnija Rjapolova. Rīgas Tālmācības vidusskola ir pamatlicēja vispārējās vidējās un pamatizglītības apguves formai tālmācībā un pirmā Baltijā, kas atvēra durvis citādākam izglītības apguves veidam! Sarunā ar Dagniju uzzini visu par un ap mācībām tālmācībā un noskaidro - vai tas ir domāts tieši Tev!

Youtube / Spotify

 

#4

Kultūra un tehnoloģijas, kā saglabāt robežas?

Kā saglabāt robežu starp tehnoloģijām un kultūru, liekot uzsvaru uz cilvēcīgajiem faktoriem, turpretī būt mūsdienīgam un progresīvam skolotājam. Sarunā ar Dagmāru Bārbali meklējām atbildes uz sarēžģītiem, bet aktuāliem jautājumiem, lai saglabātu kultūras mantojumu strauji augošā laikmetā.

Youtube / Spotify

 

#3

Kāds ir Latvijas jaunas pedagogs?

Kādiem šķēršļiem nākas iet cauri Latvijas jaunajiem pedagogiem, kā tikt galā ar nepieciešamību pēc nemitīgas sevis pierādīšanas un, kā neļaut sev ''pazust'' pedagoģiskajā darbā. Šo visu un vairāk uzzini kopā ar Salaspils 1.vidusskolas skolotāju un direktores vietnieci mācību darbā 1. - 3. klasēs - Raminu Skuju!     

Youtube / Spotify

 

#2

Vai nauda aug kokos? Kā runāt ar jauniešiem par finanšu pratību.

Kādā veidā veicināt finanšu pratību jauniešiem, kāda ir ģimenes loma finanšu pratībā, ko nepieciešams ņemt vērā skolotājiem un, kā finanšu pratību ieviest skolās. Par finanšu pratību diskutējām kopā ar Karīnu Spundi. 

Youtube / Spotify

 

#1

Tehnoloģijas izglītībā

Kā tehnoloģijas ietekmē sabiedrības prātu? Kā atrast balansu starp tehnoloģijām un privāto telpu, kur ir robeža? Kā attīstīties un palikt cilvēkam? Aktualitātes par tehnoloģijām pārrunājām ar Kati Priedi-Traubergu (ex Mažāne), Rīgas Ekonomikas augstskolas programmas direktori.

Youtube / Spotify

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja vēlies pieteikties mūsu kursiem, aizpildi reģistrācijas anketu labajā sānā! Lūdzu, neaizpildīt zemāk redzamo anketu!

Piesakies un apmeklē lekciju

Podkāsts