SPĒLE

    

 

Erudīcijas spēle ‘’Vislatvijas erudītākā klase’’ ir jauniešu programmas ‘’Panākumu Universitāte’’ un biedrības ‘’Prāta Spēles’’ izaicinājums jauniešiem, attīstot savstarpējās sadarbības prasmes, pierādīt sevi kā erudītāko klasi.

 

 

Tā ir azraujoša erudīcijas spēle 9. – 12.klašu skolēniem no visas Latvijas, kurā iespējams pierādīt savas zināšanas, sadarbības prasmes ar komandas biedriem, izjust nelielu sacensību garu, un galu galā – pierādīt, ka Tavas klases komanda ir erudītākā Latvijā!

 

 

Lai piedalītos spēlē, aicini šajā izaicinājumā iesaistīties saviem klasesbiedriem, izveido  2-4 cilvēku komandu un reģistrējies mājaslapā panakumuuniversitate.lv sadaļā SPĒLE, aizpildot pieteikuma anketu līdz 1.martam.

Piedalīties spēlē var no 15 gadu vecuma. Ja komandas dalībnieku vecums ir mazāks kā 18 gadi, komandai nepieciešams pavadošais klases skolotājs vai pieaugušais un ar skolas direktora rakstisku atļauju ir gatavs uzņemties atbildību par komandu.

 

 

Spēle notiks ''Biznesa augstskolā Turība'', konferenču zālē.

 

 

Izdomā un nofilmē savas klases vai komandas video: “Diena, kad skolotāja/s nokavēja stundu” vai ‘’Mēs esam foršākā komanda’’.

Ievieto video savā facebook profilā, pievieno aprakstu ‘’Labākais jauniešu projekts “Panākumu Universitāte” rullē jau 10 gadus!’’ un pievieno tēmturus (#KomandasNosaukums, #ErudītākāVislatvijasKlase, #PUrulle10, #PrātaSpēles).

Video ar visvairāk ‘’patīk’’, 7.aprīlī tiks apbalvots ar mūsu atbalstītāju pārsteiguma balvu.

Video uzdevums nav obligāts!

 

 

Veicināt vēlmi būt radošiem, erudītiem un veidot veselīgu konkurenci Latvijas skolēnu vidū, attīstīt spējas darboties komandā, kā arī palīdzēt skolēniem demonstrēt savas zināšanas un atklāt sevī līderības prasmes un attīstīt tās. Popularizēt aktīvu, radošu dzīvesveidu skolās!

 

 

Dalībnieka dalības maksa ir 4.00 EUR, kas jāveic vienā maksājumā ar pārējiem komandas dalībniekiem, norādot komandas nosaukumu un komandas biedru vārdus, uzvārdus. Mūsu rekvizīti ir pieejami www.panakumuuniversitate.lv mājaslapā, sadaļā kontakti.

 

Ja ir kādi jautājumi par spēli, raksti uz [email protected]

Noteikti iemet aci arī mūsu nolikumā!


 

Piesaki savu komandu spēlei!

Komandas dalībnieki (2-4 cilvēki):
1
2
3
4