Izlaidums 2015

Šodien Biznesa augstskolā „Turība” pulcējās Panākumu Universitātes dalībnieki, lai kopā aizvadītu pēdējos šī mācību gada pasākumus – konkursu un izlaidumu.

Pasākumu atklāja programmas izveidotāja Ilze Kalniņa.

Tāpat kā pirms gada, arī šoreiz vidusskolēniem bija iespēja piedalīties Biznesa augstskolas „Turība” organizētajā konkursā, pretendējot uz galveno balvu, kas ir studijas augstskolā vienu studiju gadu bez maksas - 2 labākajiem skolēniem. 10 jaunieši pretendēja uz 25% maksas atlaidi pirmajam studiju gadam.

Tie, kas nepiedalījās augstskolas konkursā, iepriekš bija gatavojušies Panākumu Universitātes izsludinātajam konkursam „Es radu PU himnu!”, lai šodien klātienē prezentētu savas skolas komandas veikumu.

Konkursā par labākās himnas titulu sacentās 7 skolas: Viļānu vidusskola, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Cēsu pilsētas pamatskola, Džūkstes pamatskola, Zaķumuižas pamatskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Rīgas 84. vidusskola.

Komandu veikumu vērtēja žūrija, ko veidoja pārstāvji no Biznesa augstskolas „Turība”, portāla prakse.lv, Eiropas Tālmācības vidusskolas un Rīgas Tālmācības vidusskolas.

Finālā tika izvirzītas komandas no Viļāniem, Cēsīm un Zaķumuižas.

Par pozitīvu gaisotni rūpējās pasākuma vadītājs, lieliskais Valters Frīdenbergs un DJ Kārlis Blumfelds.

Lai sakāpinātu emocijas vēl vairāk, uzvarētājus žūrija paziņoja tikai pēc lekcijas.

Šajā mācību gadā jauniešiem bija iespēja dzirdēt daudzus iedvesmojošus cilvēkus un arī šodienas lektors ar savu stāstu, mūsuprāt, nevienu neatstāja vienaldzīgu.

Ar lekciju uzstājās Mārtiņš Zvīdriņš jeb mākoņskrējējs, kuram ir tikai 23 gadi, bet jau daudz varenu sasniegumu pūrā, tai skaitā gandrīz izdevies pievarēt Fudzi kalnu ultra-maratonu (161km). Mārtiņš godam izturēja 33 stundu skrējienu un pārvarēja 121km distanci kalnos, bet tomēr spēja laicīgi apstāties.. Šogad Mārtiņa mērķis ir atkal pieteikt dalību un finišēt!

Bet atgriežoties pie konkursiem..

Biznesa augstskolas „Turība” konkursa uzvarētājiem balvas pasniedza augstskolas rektors Aldis Baumanis

Biznesa augstskolā „Turība” vienu studiju gadu bez maksas varēs mācīties:

Viktorija Jansone no Olaines 1. vidusskolas
Oskars  Pavlovičs no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas

25% atlaidi studiju maksai ieguva:

Lidija Aksjonova - Viļānu vidusskola
Elīna Rudmane - Olaines 1. vidusskola
Renārs Galvans - Lejasciema vidusskola
Zane Krūmiņa - Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
Evita Krstiāna Pušpure - Olaines 1. vidusskola
Madars Kozlovskis - Viļānu vidusskola
Alīna Hudicka - Olaines 1. vidusskola
Lūcija Stafecka - Viļānu vidusskola
Renāts Baratinskis - Olaines 1. vidusskola
Ēriks Rudziks - Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija

Konkursa „Es radu PU himnu!” uzvarētāji:

1.vieta Cēsu pilsētas pamatskolas komandai
2.vieta Zaķumuižas pamatskolas komandai
3.vieta Viļānu vidusskolas komandai

Komandām dāvanas nodrošināja konkursa atbalstītāji:

Eiropas Tālmācības vidusskola - Galactico dāvanu kartes 50eur un 100eur vērtībā
Dailes teātris - ielūgumi uz izrādi M.Butterfly
Welldone, SIA - ielūgumi uz franču dziedātājas ZAZ koncertu, ielūgumi uz ceļojošo izstādi „Titanic The Exhibition”
Portāls draugiem.lv – aproces un zīmuļi
Portāls prakse.lv – izglītojošas rokasgrāmatas autovadītājiem “Mācies braukt droši!”
Smadzeņu treniņu centrs „Riga Brain” – grāmata Edvards de Bono: "Domā! Kamēr nav par vēlu!"
Panākumu Universitāte – četru bezmaksas lekciju dāvanu kartes nākamajam mācību gadam

Kad tika apbalvotas komandas un individuālie censoņi, varēja sākties izlaidums!

Skolēni saņēma oficiālas apliecības par profesionālās pilnveides izglītības ieguvi, ja bija programmu apguvuši 2 gadus, vai arī programmas sagatavoto apliecību par apgūtu 1 gadu.

Paldies visiem programmas dalībniekiem un skolotājiem par lielisku kopā būšanu!
Paldies programmas atbalstītājiem - sponsoriem, kā arī Biznesa augstskolai "Turība"!

Tiekamies atkal pēc vasaras!