• 22.03.2012

Lekcija: Biznesa plāns

Programmas "Panākumu Universitāte" dalībnieki pulcējās BA Turība, kurā viņus uzrunāja Mg.oec. Jānis Vanags. Lekcija "Biznesa plāna sastādīšana un prezentācijas izstrāde"

• 03.02.2012

Panākumu sesija un Radošums kā mutācija

Par spīti zemajai gaisa temperatūrai, panākumu sesija notika. JĀ! Un pulcēja lielu skaitu skolēnu, kas devās ekskursijās uz mūsu programmai draudzīgiem uzņēmumiem un noklausījās īpaša lektora lekciju

• 11.01.2012

Lekcija: Kā izcelties kņadā un troksnī?

Dr. psych., docente Solveiga Blumberga iepazīstināja ar Guerrilla jeb partizāņu mārketingu, kas raksturojams kā netradicionālu metožu izmantošana uzmanības pievēršanai.

• 25.11.2011

Konkurss ”Pamodini (d)omu”

Konkursa uzdevumos tika pārbaudītas jauniešu zināšanas par faktiem, ātrums un sadarbošanās spēja. Cik erudīts esi Tu?

• 11.10.2011

Lekcija: Kas dzīvē sasniegs vairāk?

Lietišķās etiķetes, tēla un stila veidošanas fanātiķes, konsultantes, lektores Ilzes Blūmfeldes lekcija "Kas dzīvē sasniegs vairāk - augstas klases profesionālis vai pievilcīga personība?"