• 27.03.2014

Ekskursijas uz 50 uzņēmumiem

Šogad Prakse.lv jau 7.gadu pēc kārtas no 14.-17.aprīlim organizē ekskursijas uz 50 jauniešiem draudzīgākajiem uzņēmumiem. Šīs nedēļas laikā skolēniem ir iespēja iepazīt uzņēmumus un profesijas, savukārt studentiem atrast praksi vai darbu.

• 20.03.2014

No idejas līdz mērķa sasniegšanai

16.aprīlī gaidāma lekcija: „No idejas līdz mērķa sasniegšanai” Ceļš uz panākumiem - nav ērkšķiem pildīts un nesasniedzams, bet tas ir veiksmīgas idejas un mērķtiecīga darba izvēle.Lai paplašinātu jauniešu skatījumu uz savu iedeju realizāciju, Panākumu Universitāte ir sagādājusi interesantu lektoru un saistošu tēmu lekcijas.

• 15.03.2014

PU dalībniece Ilva Viļuma uzvar erudīcijas spēlē

Ilva no A.Upīša Skrīveru vidusskolas iekļuva TV erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” finālā un pierādīja, ka ir erudītākā no visiem

• 14.03.2014

Lekcija pedagogiem

Mg.paed. Aigars Plotkāns ar lekciju ''Skolēnu mērķtiecība, mērķu izvēle, mērķu sasniegšanas plānošana un motivācija kā pedagoģiskais uzdevums''

• 12.03.2014

Konsultāijas vēsturē 9. un 12.klašu skolēniem

Vajag palīdzību? Skolotājs Edgars Bērziņš sniedz konsultācijas vēsturē 9. un 12.klašu skolēniem.