• 11.10.2011

Lekcija: Kas dzīvē sasniegs vairāk?

Lietišķās etiķetes, tēla un stila veidošanas fanātiķes, konsultantes, lektores Ilzes Blūmfeldes lekcija "Kas dzīvē sasniegs vairāk - augstas klases profesionālis vai pievilcīga personība?"

• 05.05.2011

Lekcija: Līderis

Pirmais gads Panākumu Universitātē tiek noslēgts ar Aigara Plotkāna lekciju, kurā ikviens tika iedrošināts uzņemties līdera lomu

• 08.04.2011

Konkurss "Piešķil dzirksti!"

Erudītākie un sportiskākie Latvijas skolu jaunieši tika izaicināti konkursā "Piešķil dzirksti!". Ikvienam bija iespēja parādīt sevi un pierādīt, ka ir labākais!

• 10.03.2011

Pavasara panākumu sesija 2011

Skolēni apmeklēja vairākus Latvijas uzņēmumus, lai izdibinātu to veiksmīgas darbības formulu, kā arī noklausījās divas aizraujošas lekcijas - A. Daume un E.Mucenieks par darba attiecībām

• 21.02.2011

Lekcija: Kā iekarot pasauli?

AS „Latvijas Pasts” personāldaļas apmācību vadītāja Aivja Kārkliņa lekciju "Kā iekarot pasauli jeb pašpārliecināta cilvēka dzīves moto".