Lekcija: Kā iekarot pasauli?

Ap 130 jauniešu pulcējās Rīgas 93. vidusskolas zālē, lai noklausītos A.Kārkliņa lekciju.

A. Kārkliņš lika jauniešiem aizdomāties par to, cik veiksmīgs katrs var būt un, kas jāņem vērā, lai sasniegtu mērķus. Lektors uzsvēra, ka pats galvenais cilvēks katra dzīvē ir viņš pats, jo neatkarīgi no dažādiem ietekmējošiem faktoriem kā, piemēram, mediji, citi cilvēki utt., tomēr lēmumu pieņem viens cilvēks, katrs pats. Vajag uzņemties atbildību, nemelot sev un definēt reālus mērķus, tad arī viss izdosies! Būtisks priekšnosacījums mērķu sasniegšanā ir motivācija, līdz ar to lektors pievērsās arī tēmai par sevis motivēšanu un skaidru virzību uz plānoto mērķi.

Vēl lektors pievērsās tēmai - laiks. Laiku nosaka daba. Visiem ir zināms, ka darot garlaicīgu nodarbi, laiks "velkas" lēnu, bet darot kaut ko interesantu, tas paskrien nemanot. Tāpat ir ar mērķiem. Ja esi izvirzījis "īsto" mērķi, tad laiks šķietami ies daudz ātrāk.

Cerams, ka arī šī lekcija jauniešiem bija noderīga un lika padomāt par saviem mērķiem!

Skolotāji piedalījās teorētiskā-praktiskā lekcijā "Būt optimistam!", kuru vadīja Kaspars Bikše.

Uz tikšanos Pavasara panākumu sesijā - 10. martā!