Rudens panākumu sesija 2010

Diena tika uzsākta, apmeklējot konkurētspējīgākos Latvijas uzņēmumus, kuru pārstāvji iepazīstināja jauniešus ar uzņēmuma vidi, kā arī izstāstīja par veidiem, kā uzņēmums vai tā produkcija tiek reklamēta plašākai sabiedrībai.

"Panākumu Universitāte" organizatori izsaka lielāko pateicību par atsaucību sekojošiem uzņēmumiem: Olaine - NIP (Nordic Industrial Park), Latvenergo, Mūsa Motors Rīga, Latvijas Radio, Dailes teātris, Latvijas Nacionālā opera, Papardes zieds, Ekonomikas augstskola, izdevniecība Diena, Rimi Baltic, Rīgas Viļņi.

Pēc uzņēmumu apmeklēšanas, jaunieši pulcējās BA Turība, kur ar uzrunu pasākumu atklāja Rīgas Tālmācības vidusskolas (RTV) direktore Ilze Kalniņa.

Sekoja lekcija, kuru vadīja MBA, lektore Iveta Upīte ”Kā pārdot saldētavu Ziemeļpolā jeb par un ap kreatīvu reklāmu”. Lektore saistoši stāstīja par reklāmas būtību, pierādot stāstīto ar reāliem reklāmu piemēriem. Tika diskutēts par reklāmas būtību un tās veidiem, par reklāmas ētiku. Īpaša uzmanība tika pievērsta kanāliem, kā izplatīt reklāmu.

Pēc lekcijas jauniešiem bija iespēja izstaigāt BA Turība un iepazīties ar tās telpām. Pasākumu turpināja BA Turība parlamentārieši Ance Krūmiņa un Arnis Jēkabsons, aizraujoši stāstot par veiktajiem pasākumiem un sniedzot padomus, kā veiksmīgāk noorganizēt savu pasākumu. Iegūtās zināšanas tika pārbaudītas praktiskos uzdevumos.

Pasākuma noslēgumā sekoja jautrs tusiņš DJ Kārļa vadībā!

Paldies visiem par atbalstu. Un uz tikšanos nākamajā "Panākumu Universitāte" pasākumā!
P.S. Konkurss "Spaisīgākā fotoreportāža" tiek pasludināts par atklātu! Gaidām jūsu darbus!