Lekcija: Kā kļūt par pingvīnu kolonijas vadoni?

Uzsākām jauno gadu ar trīs lektoru uzstāšanos.

Dienu atklāja restorāna "Vincents" šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš jauniešiem stāstīja par Slow food - veselīgu, sezonālu, tradicionālu un, galvenais, tepat Latvijā audzētu pārtiku.

Mārtiņš Rītiņš, ir starptautiskās „Slow Food” kustības aizsācējs Latvijā. Slow food pamatprincips ir pēc iespējas pirkt pārtiku no vietējiem ražotājiem, jo vietējie augļi un dārzeņi ir daudzējādā ziņā atbalstāmāki par ievestajiem, turklāt vietējiem produktiem ir tīrāka un dabiskāka garša. Slow Food atbalstītāji arī ir pret ģenētiski modificētas pārtikas izmantošanu, aicinot, kad vien iespējams, pirkt dabīgus produktus, pasargājot savu organismu.

Pēc "veselīga" ievada, dienas turpinājumā uzstājās biznesa konsultante, lektore, psiholoģe, Dr. Ņina Linde.

Lektore analizēja mums tik pazīstamo multfilmu "Madagaskāra", liekot aizdomāties par katra tēla rakstura īpašībām, vēlmēm, ilgām un sapņu piepildījumu. Tika meklētas īpašības, kas piemīt līderiem. Ar dažādu uzdevumu palīdzību, tika veicināta jauniešu domāšana.

Atjautīgākie jaunieši saņēma lielisku balvu: iespēju bez maksas apmeklēt praktiskās psiholoģijas kursus jauniešiem - "Youth self-developer" (lekciju ciklā ietilpst 14 semināri)!

Apsveicam Ievu Laizāni (Dobeles Valsts ģimnāzija), Sintiju Šadursku (Viļānu vidusskola) un Gunti Visocki (Viļānu vidusskola).

Arī pārējie interesenti tiek aicināti apmeklēt šos kursus, papildus informācija un reģistrācija: tālr. 27721757, e-pasts: [email protected] .

Dienu noslēdza jau iepriekš iepazītais lektors - Nordic Training International apmācību vadītājs, drosmīgs augstāko kalnu virsotņu iekarotājs Aleksis Daume.

Lektors uzmanību pievērsa tam, cik būtiski ir pašpilnveidoties, kļūstot par citiem cilvēkiem interesantu sarunbiedru, cik būtiski ir izturēties un domāt kā nobriedušam, pieaugušam cilvēkam.

Tiekoties pirmo reizi 2013. gadā, programmas organizatori sagādāja jauku pārsteigumu mūsu dalībskolu skolotājiem, katram uzdāvinot dāvaniņu.
Paldies, skolotāji, ka esat un iedrošinat savus skolēnus iesaistīties programmā, gūstot jaunas zināšanas, pieredzi un atklājot sevī, iespējams, līdz šim neapzinātus talantus.