Bērni ar uzvedības traucējumiem skolas vidē

Mums rūp pedagogu tālākizglītība, tāpēc esam cītīgi strādājuši kopā ar atzītiem, pieredzējušiem un zinošiem pasniedzējiem, lai izveidotu saturīgas pedagogu programmas, kuras var pielietot ikdienā un darba vidē.

Lai atvieglotu pedagogu saspringto darba ikdienu, esam izveidojuši pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas attālinātā formātā un šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā 1 mēneša periodā!

Jums vairs nav jāsatraucas par noteikta laika atvēlēšanu pedagogu kursiem, piedalieties kursos jebkurā Jums brīvā un vēlamā laikā!

Jau drīzumā piedāvāsim pedagogiem profesionālās kompetences pilnveides programmu ''Bērni ar uzvedības traucējumiem skolas vidē'' 8 stundu apjomā, kurā pedagogiem būs iespēja apgūt pašpalīdzības metodes profesionālās izdegšanas laicīgai atpazīšanai un novēršanai.

Variet sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos!