Stresa menedžments pedagoģiskajā praksē

Mums rūp pedagogu tālākizglītība, tāpēc esam cītīgi strādājuši kopā ar atzītiem, pieredzējušiem un zinošiem pasniedzējiem, lai izveidotu saturīgas pedagogu programmas, kuras var pielietot ikdienā un darba vidē.

Lai atvieglotu pedagogu saspringto darba ikdienu, esam izveidojuši pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas attālinātā formātā un šo kursu Jums būs iespēja noskatīties jebkurā sev ērtā laikā 2 mēnešu periodā!

Jums vairs nav jāsatraucas par noteikta laika atvēlēšanu pedagogu kursiem, piedalieties kursos jebkurā Jums brīvā un vēlamā laikā mūsu mācību vidē!

Piedāvājam pedagogiem profesionālās kompetences pilnveides programmu ''Stresa menedžments pedagoģiskajā praksē'' 36 stundu apjomā, kurā pedagogi padziļinās izpratni par stresa menedžmentu pedagoģiskajā praksē un apgūs praktiskas pašpalīdzības metodes. Apzinās individuāli specifiskās stresa mazināšanas metodes, kas paaugstina fiziskās un garīgās veselības līmeni būtiski samazinot emocionālās izdegšanas riskus. Programmas dalībnieku iegūtās prasmes un zināšanas veicinās profesionālo konkurētspēju un paaugstinās pedagoģiskā procesa efektivitāti, multiplicējot darbā ar izglītojamajiem un viņu vecākiem.

Programma saskaņota ar pašvaldību 25.06.2020. Nr. RIMC-20-129

Sekojiet līdzi informācijai mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos!

 

  • Kursa cena 50EUR par vienu dalībnieku (piesakot vismaz 5 dalībniekus, tiek piemērota 15% atlaide)
  • Paredzēts jebkuram pedagogam
  • Kursu vada: Mg.psych. Dace Kiršteine, Mg.Psych. Arnis Kauķis
  • 5 lekciju cikls
  • Reģistrācija, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā