Lekcijas: Intelekts un radošā domāšana

Programmas "Panākumu Universitāte" dalībniekiem bija iespēja dzirdēt divu sabiedrībā pazīstamu cilvēku - Latvijas Intelektuālās attīstības fonda vadītāja, izglītības speciālista (reiz populārā humoršova "Savādi gan" dalībnieka) Viestura Dūles jeb Zuarguss un viena no latviskās hiphopa kultūras pamatlicējiem, producenta un repera Gustava Buteļa, pazīstama kā Gustavo, bet drīzumā jau kā Arstarulsmirus - lekcijas.

Lektori dalījās dzīves laikā uzkrātajās zināšanās, pieredzē un uzskaitīja īpašības, ko vērtē augstu savā privātajā dzīvē un attiecībās ar citiem cilvēkiem.

V. Dūle aicināja rīkoties tā, kā pašam gribas, nepakļaujot sevi sabiedrības uzliktajiem rāmjiem. Viņš uzsvēra, ka, lai īstenotu savu ideju, liela nozīme ir cilvēkiem, kas ir apkārt.

Gustavo lielu uzmanību pievērsa nepieciešamībai izzināt un iepazīt sevi. Viņš aicināja vairāk piedomāt pie sajūtām, kuras brīžiem pat neapzināmies, piemēram, dusmas, agresija u.c. Kā arī atrast labu veidu, kur tās izlādēt, piemēram, nodarbojoties ar sportu.