Mūsu absolventes stāsts!

Vēlies zināt, ko par ‘’Panākumu Universitāte’’ saka mūsu absolventi? Lūk, mūsu šī gada absolventes un ‘’Biznesa Augstskolas Turība’’ budžeta vietas ieguvējas, Annas Liflandes, sakāmais par PU programmu jauniešiem:

Šopavasar mans sapnis piepildījās, es absolvēju ‘’Panākumu Universitāte’’!

Prieks būt daļai no šī aizraujošā piedzīvojuma divu gadu garumā. Milzīgs paldies PU dibinātājai Ilzei Kalniņai par radīto iespēju jauniešiem! Saņēmu noderīgu informāciju un teorētiskās zināšanas. Paldies par iespēju satikties ar Latvijas pieprasītākajiem lektoriem un iepazīt veiksmīgākos uzņēmumus no neredzamās puses.

Esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos un iesaistījos programmā ‘’Panākumu Universitāte’’! Pateicoties klausīšanās prasmēm un ‘’Biznesa augstkolas Turība’’ piedāvātajai iespējai, es ieguvu budžeta vietu pirmajam mācību gadam.

Patiešām iesaku arī citiem jauniešiem, jo:
1. Pozitīva atmosfēra.
2. Vienmēr interesantas lekcijas ar dažādu nozaru profesionāļiem.
3. Atktuālas tēmas un cilvēki.