Izlaidums!

Gada skaistākais pasākums ir noslēdzies! Milzīgs paldies visiem sponsoriem, skolēniem, BA Turībai, pedagogiem, Aivim Ceriņam, Aleksis Daume par vienreizējo lekciju un grāmatām, un visiem, visiem, kas ir sevi ieguldījuši ''Panākumu Universitāte''. Paldies Miķelim no Aerodium Sigulda par divām 65EUR vērtām dāvanu kartēm, mājas darba izpildītājām - Maijai Osītei no Olaines 1.vidusskolas 11.klases un Esterei Prikulei un Megijai Annai Metsaotai no Cēsu 2.pamatskolas 9.b klases.

BA Turības 100% atlaidi pirmajam mācību gadam ieguva: Elza Valdmane un Maksims Līvmanis.

BA Turības 25% atlaidi pirmajam mācību gadam ieguva - Agnese Miķelsone, Anželika Maļavkina, Raitis Haralds Butlers, Krista Viola Vanaga, Liene Vadapale, Arnolds Alberts Ozols, Kate Vītola, Jekaterina Golovņova, Alise Štāle un Krista Nora Herbsta.

Apbalvojumi PU konkursā:

Cēsu skolas - 12 dāvanu kartes uz PB telpu.

Kuldīgas Valsts ģimnāzija - Swedbank torte.

Dobeles Valsts ģimnāzija - 20 Dailes teātra ielūgumi un lielā pepsi kaste.

Rīgas 25.vidusskolas - 10 ielūgumi uz izstādi ''Future Live''.

Olaines 2.vidusskola - LuLu picas kupons un 3 lielās picas uz vietas.

Babītes vidusskola - 30 Circle K ēdienu kuponi un lielā pepsi kaste.

Ugāles vidusskola - 30 Circle K ēdienu kuponi.

Andreja Upīša Skrīveru vidusskola - 20 Circle K ēdienu kuponi.

Aknīstes vidusskola - kino biļetes un pildspalvas.

Individuālās RigaBrain balviņas,

Dardedze Hologrāfija dāvinātās grāmatas skolotājām.

Un vēl daudz dažādas balvas. Paldies sponsoriem un BA Turība!

Tiekamies septembrī, jaunajā 2018./2019.m.g.