Konkurss ”Pamodini (d)omu”

Šoreiz uzdevumi tika balstīti uz tēmu "Personība un pārmaiņas". Līdz ar to, sagatavotajos uzdevumos tika vērtēta jauniešu spēja pieņem visu jauno īsā laikā, jo kā mēs zinām, globalizācijas ietekmē mainās dzīves temps un tā kļūst daudzveidīgāka.

Jaunieši tika sadalīti komandās, kuras veidoja dažādu skolu pārstāvji, līdz ar to, pirmais uzdevums jau jauniešiem bija aprast ar jaunajiem komandas biedriem, ar kuriem ciešā sadarbībā bija jāveic turpmākos uzdevumos.

Turpmākajos uzdevumos tika pārbaudītas jauniešu zināšanas par faktiem, ātrums un sadarbošanās spēja.

Šis konkurss bija atšķirīgs ar to, ka pie balvām tika gandrīz visi konkursa dalībnieki, jo visi piedalījās loterijā. Īpašo skolotāju balvu - biļetes uz teātri, loterijā ieguva Daugavpils 12.vidusskolas skolotāja Ināra Užule.