Konkurss "Piešķil dzirksti!"

Rīgas 93. vidusskolas zālē pulcējās aktīvi jaunieši, kas bija ieradušies no dažādām Latvijas skolām, lai pārbaudītu savu erudīciju, sportiskumu un atklātu, iespējams, vēl pašiem nezināmas prasmes un talantus konkursā "Piešķil dzirksti!".

Jaunieši apvienojās grupās, kā rezultātā tapa sekojošas komandas – Fiksie zaķi, Rižās-1, Līkie gurķīši, Saldie ķirši, Atsperīgie kokosi, Garie krēsli, Zvērīgie traktori, Puķainie hipiji, Čirkainie pūdeļi un Kreisie putni.

Kā ierasts, pasākumu iedzīvināja lieliskais vadītājs - Rūdolfs Zemesarājs un jauniešus uzmundrināja RTV direktore, iedvesmojošā Ilze Kalniņa.

Šoreiz uzdevumi bija balstīti uz tēmu par uzņēmējdarbību. Teorētisku bāzi jauniešiem nodrošināja lieliski lektori - Jānis Vanags un Valdis Puriņš.

Žūrija, kuru veidoja „Rīgas Tālmācības vidusskola” SA speciāliste Ilze Tomase, Radio „Naba” Dj Kaspars Brazovskis, „Ekonomikas un kultūras augstskola” SA virziena vadītāja Sintija Milberga un palīgkomanda – Laura un Rūdolfs, rūpīgi uzraudzīja, kā tika veikti uzdevumi.
Konkursa norisi vēroja arī pieredzes apmaiņas programmas ietvaros atbraukušās studentes no Vācijas.
Šoreiz konkurss bija īpašs arī ar to, ka tika sumināti vairāki jubilāri. Starp konkursa dalībniekiem atradām 3 Edgarus, kas tika sveikti vārda dienā ar dāvaniņām. Skanīga dziesma un 30 sarkanas rozes tika pasniegtas pasākuma vadītājam Rūdolfam pagājušajā dzimšanas dienā!
Atceroties 1.aprīli-joku dienu, arī „Panākumu Universitāte” organizatoriem radās vēlme pajokoties, tāpēc pēdējais uzdevums bija ar humoru. Jaunieši saņēma lapiņas ar vairākiem uzdevumiem, kurus arī rūpīgi veica. Viņi skaitīja logus telpā, zīmēja mājiņas, mēģināja atbildēt uz āķīgiem jautājumiem un ik brīdi kāds, aizklājot aci, iesaucās "Ahoj, kaptein!" Bet, ja pirms uzdevuma veikšanas teksts tika izlasīts līdz beigām, tad acīgākie pamanīja vienu teikumu, kas bija uzdevuma pamatā – „Nepildi nevienu no šiem nosacījumiem un vienkārši, klusi piesakies pie Rūdolfa!”. Šis uzdevums bija joks! April, april! :)

Pats atbildīgākais brīdis – balvu pasniegšana.
Par labāko komandu tika atzīta komanda Saldie ķirši!
Naudas balvas ieguva:
1.vieta un 50.00 Ls – Norberts Legants (Olaines 1. vidusskola),
2.vieta un 30.00 Ls – Signe Žīgure (Lejasciema vidusskola),
3.vieta un 20.00 Ls – Kārlis Edgars Rieksts (Olaines 1. vidusskola).

Apsveicam!